Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj w centrum handlowym Trinitty otwarto oficjalnie nowy sklep Leeds United. Przy tej okazji Angus Kinnear prosił kibiców o wyrozumiałość za póki co dość leniwe ruchy Leeds na rynku transferowym. Dyrektor wykonawczy Pawi stwierdził, że do tej pory może i efektów gołym okiem nie widać, ale wszelkie aktwności w sprawie wzmocnienia zespołu cały czas idą do przodu. Kinnear wierzy, że wkrótce kibice zobaczą efekty tych prac i wynagrodzi im to przeciągające się rozmowy ws wzmocnień.

Cały czas wszelkie prace w sprawie transferów idą do przodu. Może idzie to wolno, ale absolutnie jest pod kontrolą. To jest ciężki rynek, teraz trwają jeszcze Mistrzostwa Świata, które na pewno utrudniają wiele ruchów. Spodziewamy się, że po zakończeniu Mundialu w wielu klubach kwestie transferowe przyspieszą.

Rozmowy ida przodu. Chemy wszystko dokładnie rozważyć, nie spieszyć się niepotrzebnie. W zeszłym roku wraz z Victorem przyszliśmy do klubu w czerwcu, także musieliśmy działac bardzo szybko. Teraz mogliśmy stworzyć sobie solidne fundamenty pod rynek transferowy. Nasze cele zostały zidentyfikowane wcześniej i teraz możemy pracować ciężko, że pozyskać odpowiednich zawodników, a jakichkolwiek zawodników.

Do tej pory Pawie dokonały jednego wzmocnienia w tym okienku transferowym wypozyczając Lewisa Bakera z Chelsea. Nie jest tajemnicą, że włodarze klubu bardzo starają się o jak najszybsze sprowadzenie nwego bramkarza i napastnika.

You have no rights to post comments