Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie ma łatwej pracy sztab medyczny Leeds United. Od początku sezonu Leeds mierzy się z wieloma kontuzjami w składzie. Ostatnimi czasy najbardziej narażony na powazne kontuzje był blok defensywny The Whites. W tym roku na pewno nie zagrają już Luke Ayling i Gaetano Berardi. Na spotkanie z Sheffeld United do składu wrocił w końcu Pontus Jansson, ale obrona United w miare normlanie wyglądała ledwie przez 20 minut. Wtedy kontuzji kolana doznał Liam Cooper.

Na pomeczowej konferencji prasowej Marcelo Bielsa potwierdził, że choc nie zna jeszcze szczególów, to kontuzja kapitana Leeds wydaje się być poważna i Szkot w najbliższych tygodniach na boisko na pewno nie wybiegnie. Jednocześnie Argentyńczyk raczej wykluczyl zerwane więzadła. Kontuzja Coopera ma character bardziej mięśniowy. W tym tygodniu będą przeprowadzone dokładniejsze badania, po których poznamy szacowaną długość przerwy w grze kapitana Leeds. Wcześniej Marcelo Bielsa wykluczał sprowadzenie zimą nowego obrońcę. Ciekawe, czy w związku z urazem Szkota, spojrzenie trenera Leeds na tę sprawę się zmieniło.

Komentarze  

#2 Paw 2018-12-06 17:23
bielsa poinformowal tez ze za dallasa z qpr zagra shackleton i gotowi do gry sa juz bamford z brownem. ciekaw jestem co bielsa wymysli ze srodkiem obrony, czy przy janssonie bedzie gral halme czy przesunie tam phillipsa, forshawa na dm i przywroci saiza. kluczowy miesiac dla nas, jak mimo tego szpitalu bedziemy zbierac punkty mozna zaczac rozmawiac o awansie z automatu.
#1 krzynek 2018-12-05 15:55
Cooper operowany w Rzymie, wróci w polowie stycznia. Do tego doszedł Dallas, który z Sheffield uszkodził staw skokowy i wypada na 4-6 tygodni. dramat

You have no rights to post comments