Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

CASILLA 5

Nigdy nie bał sie opuszczać bramki, ale wychodząc i powalając na ziemię Sharpa, musiał się liczyć z konsekwencjami. Obrona Leeds nie dała mu zbyt wiele roboty.

AYLING 6

Pewny występ na prawej stronie. Nigdy nie dał sie zaskoczyć Stevensowi albo któremuś ze stoperów często wychodzącym na obieg.

JANSSON 6

Bardzo dziwne popołudnie. Bardzo pewny grając na obronie, ale zranił swoje kolano i przesunął sie na atak, gdzie powinien strzelić gola. Mecz skończył na bramce.

CCOPER 4

Radził sobie dobrze ze wszystkimi atakami Sheffield aż do ostatnich 20 minut. Zawallił bramkę i czerwoną kartkę Casilli.

ALIOSKI 6

Pewny występ na lewej stronie, dogral kilka dobrych piłek. Był aktywny a fazach, kiedy Leeds grało bardzo dobrze, ale niestety przegrało.

PHILIPS 7

Ograniczył udział Flecka w grze w pierwszej połowie tylko do stałych fragmentów gry. Kontrolował środek pola aż do momentu, kiedy nastał chaos w końcówce.

HARRISON 5

Zmarnował świetna okazję w pierwszej połowie. Zbyt mało wystawiał na próbę Baldocka.

KLICH 7

Bardzo pracowity, ale nie wyróżniał się zbytnio, chociaż jego podanie do Robertsa, po którym Walijczyk uderzył w słupek, było bardzo sprytne.

ROBERTS 7

Obił słupek, kiedy Leeds cisneło rywala. Bardzo dobra ruchliwość.

HERNANDEZ 7

Nie mógł zrobić nic więcej.Dokładność podań i wizja gry u Hiszpana były wspaniałe, ale niestety zmarnowane przez kolegów.

BAMFORD 5

Był niezdecydowany, kiedy miał swoje szanse w pierwszej połowie. Był zbyt delikatny przeciwko twardym obrońcom Sheffiled.

rezerwowi

DOUGLAS 5

Dostarczył bardzo dużo dośrodkowań, kilka z nich dobrych, ale nie nadążył z powrotem za Bashamem.

CLARKE 6

Odważny w atakach z piłką nie bał sie pojedynków jeden na jeden. Może być ważną postacią w ostatnich 8 meczach.

DALLAS 5

Wiele ta zmiana nie wniosła.

 

 

 

 

You have no rights to post comments