Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Złośliwy los sprawił, że kibice Leeds United i Sheffield United w najblższej kolejce oprócz swoich pupili, będą także trzymać kciuki za swoim największych rywali. Najpierw o godzinie 16 Szable podejmą u siebie Millwall, którego kibice w całej Anglii nie mają najlepszej opinii, a w Leeds to szszczególnie. Pół godziny po zakończeniu tego spotkania na Elland Road przysługę rywalom zza miedzy będzie pórobowało zrobić Sheffield Wednesday. Starcie z Sowami jest dla Leeds ostatnim w tym sezonie spotkaniem derbowym. Pierwsze starcie obydwu ekip zakończyło się remisem 1-1.

LEEDS UTD

Jakie są plany Marcelo Bielsy na końcówkę sezonu? Argentyńczyk chce wygrać wszystkie pozostałe 5 meczów, wtedy Pawiom nic już nie zabierze awansu do Premier League. W sobotę z kolei czeka ich starcie z Sheffield Wednesday, które wyraźnie odrzyło po przejęciu sterów przez Steve'a Bruce'a. Argentyńczyk zapowiedział już, że skład na sobotni mecz pozostanie bez zmian, co oznacza, że Leeds w takim zestawieniu zagra już 10 kolejne spotkanie. Jedynym niedostęnym zawodnikiem jest Barry Douglas i jego absencja będzie już trwała do końca rozgrywek.

SHEFFIELD WEDNESDAY

Sytuacja Sów po przyjściu do klubu Steve'a Bruce'a uległa zmianie i obecnie Sheffiled znajduje się wśró drużyn mających szansę znaleźć się w brażach. Do tego Wednesday z pewnością potrzebują dobrego wynikku na Elland Road. Bruce od przyjścia do klubu zazwyczaj stawia na tych samych ludzi i raczej nie należy się spodziewać zmian w składzie jutrzejszych gości. Kontuzje wyklucają z gry Abdiego, Kierana Lee, Marka Penneya i Rolando Aaronsa. Caly czas po kontuzji odniesionej w meczu z Nottunghsm nie doszedł do siebie Barry Bannan.

Komentarze  

#3 Paw 2019-04-13 15:55
nie wierze. millwall wyrownalo
#2 Paw 2019-04-13 15:52
na bramall lane millwall spierdolilo karnego, szable graja w 10. musimy wygrac nasz mecz bez zadnego ale
#1 mm 2019-04-12 08:45
C'mon Whites !
2-1.

You have no rights to post comments