Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zarząd klubu Leeds United planuje w najbliższym czasie złożyć Marcelo Bielsie przedłużenie umowę na lepszych warunkach, a swój stosunek do argentyńskiego trenera wyrazili także kibice Leeds United. W sieci został opublikowany list do Marcelo Bielsy autorstwa LUST (Leeds United Suuporter’s Trust)

Szanowny Panie Bielsa,

 

W imieniu Stowrzyszenia Kibiców Leeds United, członków i kibiców, czujemy się w obowiązku wyrazić Panu nasze odczucia za całościowy wpływ, jaki Pan miał na klub.

W krótkim czasie,  od kiedy Pan i Pana sztab zaczęliście pracę w Leeds United, zauważyliśmy ogromny skok jakości piłkarskiej na Elland Road. To było niesamowicie przyjemne móc oglądać zjednoczenie wokół klubu i rozwój, który miał mijesce na boisku i poza nim. Unowocześnienie ośrodka treningowego, czysto określona filozofia futbolu i pełen pasji sztab szkoleniowy pozowliły temu klubowi odzyskac tożsamość po poprzednich latach chaotycznych rządów.

Mimo, że obecny sezon nie zakończył sie po naszej myśli, to bycie świadkiem poczynianń klubu w ostatnich miesiącach było prawdziwym zaszczytem. Dodatkowo występy drużyn U-18 i U-23 były godne zwrócenia uwagi i pokazują one, jak świetlaną przyszlość ma ten klub przed sobą. Mamy nadzieję, że ci ludzie są z tego dumni i będa kontynuować takie podejście.

Leeds ponownie jest miastem zjednoczonym, futbol tutaj wrócił na dobre. Razem jesteśmy wierni, zdeterminowani i dumni. Historia naszego klubu juz jest dość ukształtowana, ale wciąż znajdzie się w niej sporo miejsca na nowe rozdziały, a my mamy przeświadczenie, że jeden z nich się właśnie zaczął. Ten mijajacy sezon odnowił naszą nadzieję w przyszłość tego klubu i mamy głęboką nadzieję, że będzie Pan w dalszym ciągu jego kluczowym elementem.

Nawet w ciężkich momentach i przypadkach niesprawiedlowego traktowania zawsze zachowywał Pan klasę, godność i zawsze działał Pan w interesie klubu. Pozostało do dostrzeżone i docenione przez kibiców klubu. Pana pasja i niezłomne oddanie się chęci poprawy zespołu tylko wzmocnilo nasze zaufanie w Pana i Pana wspópracowników.

Ma Pan nasz szacunek, podziw i bezgraniczne wsparcie. Wierzymy w Pana filozofię i jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie. Pana futbol pozowlil nam wierzyć ponownie i wyrażamy nadzieję, że będzie Pan dalej nas prowadził w sezonie 100-lecia klubu.

Mamy nadzieję, że zarząd klubu w dalszym ciągu będzie inwestował w wzmacnianie drużyny i pozwoli to Panu w dokonaniu wszelkich poprawek, jakie chce Pan wdrożyć, żeby sezon 2019/20 był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Gracias Marcelo, somos nosotros contra el mundo; Marching on Together

Muy atentamente,

Leeds United Supporters' Trust

You have no rights to post comments