Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jake Cooper uważa, że to jedno z największych starć w sezonie. Historia mówi, że piłkarzy Leeds czeka bardzo ciężkie sobotnie popołudnie. Millwall ma swoje problemy, ale wszyscy mogą być pewni, że w meczu z Leeds tradycyjnie w piłkarzy Lwów wstapią nowe siły. Początek bitwy na The New Den w sobotę o 16.

MILLWALL

Przez The New Den w czwartek przeszło prawdziwe tornado. Dość nieoczekiwanie z zespołu Millwall odszedł menadżer Neil Harris. Jego miejsce w czasie sobotniego meczu zajmie Adam Barret. Leeds United w tym sezonie ma problem z bronieniem stałych fragmentów gry i tę piętę achillesową The Whites będzie chcieli wykorzystać gospodarze. Mające w składzie prawie dwumetrowego Jake Coopera, ponad dwumetrowego Matta Smitha Millwall w tym sezonie już 5 razy zdobywało gole po zagraniach ze stojącej piłki. Głównym zadaniem drużyny Bielsy będzie nie dopuszczanie do rzutów rożnych i rzutów wolnych w okolicach własnego pola karnego. Barret przeciwko Leeds nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Franka Fieldinga i Jiri Skalaka. Zawieszenie konczy za to Shane Ferguson. Do zdrowia wraca także Jake McCarthy.

LEEDS UTD

Kiedy wydawało się, że Marcelo Bielsa w końcu pierwszy raz w swojej karierze w Leeds będzie mógł skorzystać z usług całego składy, to posypało się zdrowie kilku piłkarzy. Wcześniejszych urazów nie zdążyli jeszcze wyleczyć Pablo Hernandez i Adam Forshaw. Do tej dwojki dołączyli Liam Cooper i Jamie Shackleton, którzy nie dokończyli meczu z West Bromem. Kapitana Leeds czeka 6-tygodniowa przerwa, zaś Shackleton odpocznie od futbolu około miesiąca. Te urazy będą oznczały, że do składu wskoczą Gaetano Berardi i Luke Ayling. Marcelo Bielsa bierze pod uwagę także wystawienie za plecami Patricka Bamforda Tylera Robertsa.

Komentarze  

#1 Paw 2019-10-05 14:54
wyglada na to ze znow przegramy, tym razem mozemy podziekowac sedziemu a w zasadzie kretynowi ktory ta funkcje wykonuje

You have no rights to post comments