Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po ostatnim spotkaniu Leeds United Paul Heckingbotton nie byl najszczęśliwszym czlowiekiem na ziemi. Trener Pawi w pomeczowym wywiadzie nie ukrywał swojej frustracji wynikiem i brakami w jego drużynie, które do tego wyniku doprowadziły.

Oczywiście, że nie jestem zadowolony, bo z tego meczu mogliśmy wyciągnać dużo więcej. Mieliśmy ku temu sporo okazji. Nasza kontrola wydarzeń na boisku pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie pod koniec pierwszej połowy. Prowadzimy, do końca zostaje kilka minut i tracimy głupią bramkę.

Traciliśmy za dużo piłek, wygrywaliśmy za mało pojedynków. Jeśli spojrzymy, na motoryczne statystyki z teog meczu, to chłopcy prezentowali się bardoz dobrze. Jednak jak spojrzymy na pojedynki jeden na jeden, na ilośc strat, to nie wyglądalo to dobrze. To wszystko jest kwestią mentlaności, którą koniecznie trzeba zmienić. 

Musimy być zwycięzcami potrafiącymi wygrać ciężkie mecze nawet w brzydki sposób. Musimy być w stanie odmienić obraz meczu jedną interwencją, czy wygranym pojedynkiem główkowym. Tego obecnie u nas nie ma, co bardzo mnie denerwuje. Każdy w tej lidze ma swoje gorsze momenty, ale przez te gorsze momenty pozwala przejśc charakter, któego w tej chwili nie mamy. Mamy bardzo utalentowaną grupą zawodników, grupę która potrafi grać piłką i potrafi grać ładną piłkę. Jednak do wygrania meczów trzeba więcej. Trzeba zmiany mentalności i nad tym planujemy się w najbliższej przyszlości skupić.

 

You have no rights to post comments