Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nikt związany z Leeds United nie ma wątpliwości, że jeśli klub z Elland Road w przyszłym sezonie chce się liczyć w walce o najwyższe trofea, to szatni potrzebne jest spore przemeblowanie. Zmiany takie po ostatnim meczu sezonu zapowiedział trener Pawi Paul Heckingbotton. Opiekun The Whites zdradził, że ma plan na polepszenie drużyny Leeds i zamierza realizować ten plan wraz z władzami klubu. Wcześniej pisaliśmy, że Heckingbotton zamierza zmienić mentalność drużyny Leeds. Jednak zmiany psychologiczne, to nie jedyny cel 40-latka. Heckingbotton chce by drużyna Leeds w przyszłym sezonie byłą lepiej zbilansowana i mocniejsza fizycznie. Zdaniem Heckingbottona obecnie w drużynie jest zbyt wielu piłkarzy o podobnej charakterystyce i to jest jednym z głównych powodów tak rozczarowującego zakończenia sezonu przez Leeds.

Chcę większą równowagę w składzie. Równowagę pod względem graczy, którzy potrafią odmienić losy meczu i takich, którzy swoją fizycznością pomogą nam kiedy nie mamy piłki. Obecnie mamy wielu utalentowanych piłkarzy. Świetnych techników, którzy potrafią robić cuda z piłką, ale potrzebujemy też rzemieślników, żeby być bardziej konkurencyjni w tej trudnej lidze. Chcę zmienić dynamikę tego składu a do tego potrzebne będą transfery.

Miałem już wiele rozmów z władzami klubu i jeszcze wiele trudnych rozmów z nimi mnie czeka. Moje spojrzenie się nie zmienia. Wiem, jak chce grać i jak mój zespół ma wyglądać.

Komentarze  

#1 krzynek 2018-05-07 14:21
btw na forum ostatnie głsowanie na piłkarza miesiąca

You have no rights to post comments