Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Leeds United jest taką drużyną, która bardz lubi komplikować sobie życie. W sobotę Pawie przegrały w Birmingham z tamtejszym City i spadły z powrotem na 3 miejsce w tabeli, ponieważ w Preston wygrało Sheffield. W tygodniu obydwie ekipy zamienią się rywalami, a podopieczni Marcelo Bielsy dostaną szansę na zrehabilitowanie się po soobtniej porażce. Początek spotkania na Deepdale o godzinie 20:45.

PRESTON

The Lilly Whites przed przerwą na mecze reprezentacji kontynuowali fantastyczną serię, która utrzymywała ich w gronie kandydatów do baraży. Ostatnie dwa spotkania ekipy Alexa Neila to jednak dwie porażki i sytuacja Preston zaczęła się komplikować. W barwach gospodarzy dzisiaaj na pewno nie zagra Daniel Johsnson, który leczy kontuzję ścięgna Achillesa. Pod znakiem zapytania stoi także występ Paula Gallachera.

LEEDS UTD

Jak wygląda sytuacja Leeds w tabeli wszyscy dobrze wiemy. Porażka w sobotę znacznie skomplikowała życie drużynie Leeds i już teraz The Whites na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić. Zapewne do ostatnich minut będziemy czekać na infomrację na temat stanu zdrowia Pablo Hernandeza. Hiszpan pod koniec meczu w Birmingham w jednym ze starć uszkodził kostkę i jego gra stoi pod znakiem zapytania. Marcelo Bielsa zapwiedział, że jeśli Pablo nie będzie w pełni sił, to  jego miejsce w pierwszym składzie zajmie Kemar Roofe. Nowych kontuzji i zawieszeń w Leeds nie ma.

Komentarze

#4 Paw 2019-04-10 08:42
napisalem ze preston zagralo solidny mecz jesli chodzi o defensywe natomiàst jesli chodzi o konstruowanie akcji, gre do przodu to bylo calkowite dno. poza gra defensywna calkowicie lezeli calutki mecz. jakos ani przez minute nie drzalem wczoraj ze mozemy to przegrac.
#3 krzynek 2019-04-10 04:54
naprawdę miełeś wrażenie, że Preston zagrało bardzo słaby mecz? Jak dla mnie to oni szczególnie w pierwszej połowie, grali bardzo dobrze. Wyszli wysoko, sprawiali nam sporo problemów swoim pressingiem, dobrze neutralizowali Hernandeza i Robertsa. Ogólnie w pierwszej połowie mecz nie był wielkim piłkarskim widowiskiem, ale obie drużyny narzucliły bardzo wysokie tempo, i to plus obustronny pressing był przyczyną tych niedokładności. W drugiej połwowie Preston już tego wytrzymało i mogliśmy sobie spokonie ich rozpykać. To już było widać nawet przez czerwienią. Leeds wyszło na drugą połowę z pianą na ustach i to musiało się tak skończyć. Teraz trzymamy kciuki za Monka.
#2 Paw 2019-04-09 20:54
tak jak mialem przeczucie, preston dostalo czerwien i udalo sie wladowac gole. bamford w sama pore przypomnial sobie jak sie strzela bramki, gol na 1-0 palce lizac. moglo byc wyzej gdyby nie slupek aylinga i lekki brak zdecydowania bamforda przy wyjsciu sam na sam z ruddem ale sa 3 punkty i znow przeskakujemy sheffield w tabeli. to z pozytywow. ogolnie zagralismy sredni mecz , dopiero po tej czerwonej kartce sie rozjasnilo ale generalnie nie byl to nasz jakis swietny mecz. preston to chyba nawet abstrahujac od tej czerwonej kartki najslabsza druzyna z jaka gralismy i dzis grali wyjatkowo tragicznie. poza ta przypadkowa sytuacja z ostatniej akcji nie stworzyli absolutnie nic. dobrze sie bronili wiekszosc meczu i z pozytywow to tyle bo zaskakujaco beznadziejni byli. spodziewalem sie wiecej po druzynie ktora zlala w lutym norwich i do dzisiejszego meczu byla jeszcze gdzies w grze o baraze. w sobote sowy ktore sa w formie. obysmy wytrzymali cisnienie
#1 Paw 2019-04-09 19:44
kiepski mecz w wykonaniu obu zespolow. hernandez i klich do wyroznienia u nas, aktywny bamford ale znowu gdy mial okazje to przestrzelil. preston gra agresywnie co w sumie moze byc szansa na wykartkowanie ich w 2 polowie. poki co jednak niewiele to lepiej wyglada niz z birmingham o ile w ogole lepiej. harrison znowu do zmiany, praktycznie co ma kontakt z pilka to zaraz laduje ona pod nogami rywala.