Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z każdym kolejnym tygodniem pojawiaja się nowe doniesiania związane z zainteresowaniem Pontusem Janssonme ze strony innych klubów. Najświeższe raportu donoszą, że Szwedem zainteresowana jest Benfica Lizbnona. Mistrzowie Portugalii za stopera Pawi gotowi byliby ponoc zapłacić ponad 14 mln funtów. Innymi możliwymi kierunkami w destynacji Janssona sa Southamptn i Wolverhamptpn.

W zeszłym tygodniu Jansson na łamach szwedzkiej prasy przemówił po raz pierwszy po nieudanym finiszu sezonu. Ulubieniec Elland Road zaznaczył, że porażka w końcówce bardzo go zabolała, ale po krótkich wakacjach i kilku piwach będzie gotowy na kolejną próbę awansu do Premier League z Leeds United. Szwed zaznaczył, że nie odejdzie z Leeds, dopóki klub się nie na to nie zdecyduje. Jansson podkeślił także swój szacunek i wdzięczność do Marcelo Bielsy, który mial ogormny wpływ na jego rozwój w osatatnim sezonie. Przed meczami reprezentacji Szwecji Pontus dodał, że Pawie zatrzymując Argentyńczyka w klubie dokonały znakomitego wyboru i jest pewien, że z Bielsą na ławce trenerskiej Leeds zmierza w dobrych kierunku.

Moim zdaniem byliśmy najlepszą drużyną  - wspomina zawodnik -. Jeśli spojrzy się na statystki, co Bielsa uwielba, to można zobaczyć, że zasługiwaliśmy na skończenie sezonu w pierwszej dwójce. Niestety drobne szczegóły sprawiły, że tak się nie stało.

Teraz Marcelo dostaje kolejny rok i zawodnicy, którzy zostają wiedzą, co to oznacza. Wiemy teraz, jak się do tego przygotować, czego się spodziewać i jestem pewien, że zawodnicy, którzy przyjdą latem będą sporym wzmocnieniem. Czeka nas kapitalny rok.

You have no rights to post comments