Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jednym z najbadziej gorących tematów tego lata jest przyszłość Kalvina Philipsa. Wychowanek Leeds jest obiektem zainteresowania wielu klubów z Premier League. Najbardziej zdterminowane w pozyskaniu pomocnika Pawi są Aston Villa, Tottenham i Bournemouth, ale żadna z tych drużyn nie kwapi się do spełnienia finansowych rządań Leeds, które swoją gwiazdę wyceniają na przynajmniej 30 mln funtów. Od dwóch tygodni toczą się także rozmowy z agentem Philipsa na temat nowego kontraktu 23-latka. Według kilku raportów pierwsza propozycja została odrzucona, ale zarząd klubu nie poddaje się i kontynuuje rozmowy w dalszym ciągu.

Angus Kinnera na spotkaniu z kibicami mającym miejsce w Perth w czasie australijskiego tournee dał jasno do zrozumienia, że zatrzymanie Philipsa w Leeds jest kluczowym elementem plnu Leeds na ten sezon.

Chcemy zatrzymac naszych najlepszych piłkarzy, a Kalvin jest zdecydowanie jednym z nich. Klavin wrócił do treningów i trenwoał jak jakiś demon. Pierwszego dnia przeprowadzono beep test i Kalvin miał drugi wynik. Najlepszy był Forshaw, ale ten facet jest maszyną. Rozmawiamy z Kalvinem o nowym kontrakcie i to jest jasne dla nas, że chcemy, aby grał w Premier League z Leeds United.

You have no rights to post comments