Uwe Rösler podkreślał, że w składzie Leeds United jest za dużo napastników. Drużynę opuścił już Billy Sharp, na listę transferową wystawiony został Nicky Ajose, a niewykluczone, że szeregi Pawi opuści także Steve Morison. Walijczykiem bardzo mocno zainteresowane jest zdegradowane do League One Millwall. Dla Morisona byłby to trzeci transfer do londyńskich Lwów, gdzie spędził najlepsze lata swojej kariery.

 

Przyszłość Steve’a na Elland Road wydawała się być policzona już w zeszłym sezonie, jednak na początku roku Neil Redfearn postanowił odrestaurować 31-letniego napastnika. Steve, mimo, że nie strzelał sporo goli, to odwdzięczył się dobrą grą. Obecny sezon przygotowawczy także wydaje się być owocny w wykonaniu The Shift.

Komentarze  

#3 Makumb 2015-07-28 16:19
Podobno do Leeds ma trafić około miliona 400 tys. funtów z transferu Gradela do Bournemouth.
Tak strasznie narzekaliśmy an Siwego capa, a teraz się okazuje, że ze sporym poślizgiem ale trochę kasy ze sprzedaży naszych dawnych gwiazd jednak do klubu spływa (najpierw za Delpha, teraz za Gradela).
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
#2 krzynek 2015-07-28 16:16
popieram, ale z drugiej strony. Skrzydłowy jest potrzebny, a do tego trzeba zwolnić miejsce w składzie i na liście płac.

Jak go będą chcieli nie za darmo, to możnaby się zastanowić. Akurat tych napadziorów jest mnóstwo, a to, że Morison zagrał nieźle w jednym czy dwóch sparingach, to jeszcze nie czyni go ważnym elementem zespołu.

Reasumując. Bedzie dobrze, jak go sprzedamy, ale jak nie sprzedamy, to też się pożytek z niego zrobi
#1 adamos_6 2015-07-28 15:01
Akurat Morison w okresie przygotowawczym wyglądał chyba najlepiej z naszych napastników i zaczął wreszcie być skuteczny. Korciloby mnie wstrzymać się że sprzedażą go do ostatnich dni okienka...

You have no rights to post comments