Kiedy kontuzja wykluczyła Adama Froshawa z zawodowego sportu na dwa lata, wydawało się, że dni 30-latka na Elland Road są już policzone. Seria kontuzji w obozie Pawi sprawiła jednak, że zdrowy już Forshaw z miejsca wskoczył do wyjściowego składu United. Kibice Pawi nie mogli dowierzyć, ale z każdym kolejnym meczu Forshaw grał coraz lepiej, coraz pewniej i w ostatnich tygodniach jest bez wątpienia kluczowym piłkarzem w układance Marcelo Bielsy. Jednocześnie Liverpoolczyk jest jedynym piłkarzem obecnej kadry, któremu latem kończy się konktrakt. O ile jeszcze kilka mieięscy temu wydawało się, że ten konkrakt spokojnie wygaśnie, to teraz ciężko sobie wyobrazić, żeby Forshowa w takiej formie nie było w Leeds w kolejnym sezonie. 

Adam_Froshaw_zrodlo_twitter.com/yep

The Athletic a także Yorkshire Evening Post podały już informacje, że agenci pomocnika Leeds są już po owocnych rozmowach z przedstawicielami klubu i w być może już w kolejnym tygodniu były piłkarz Middlesborough podpisze nową umowę z The Whites.

Sam piłkarz w rozmowie z YEP miesiąc temu nie ukrywał, że w Leeds bardzo mu się podoba i bardzo chiałby tutaj zostać na dłużej.

Chciałbym tutaj zostać - Forshaw powiedział w wywiadzie dla YEP. - Moje dzieci sa w przedszkolu, podoba nam się tutaj całej rodzinie. Nigdzie indziej nie mieszkało się mojej rodzinie tak dobrze jak tutaj. Miałem okropny czas w mojej karierze, ale wciąż byłem tutaj szcześliwy, co mówi wszystko o ludziach w tym klubie i okolicy. Narazie skupiam się na grze, radości z niej i czekam na to, co przyniesie przyszłość. Chciałbym zostać, ale to nie zależy ode mnie. Póki co chcę dalej grać i pomóc zespołowi w wspięciu się w tabeli.

Jak podają dziennikarze będący blisko klubu z Elland Road Adam Froshaw nie jest jedynym piłkarzem The Whites, który w najbliższym czasie powinien przedłużyć umowę z Leeds. Victor Orta z ekipą rozmawiają także z agentem Raphinhi i wedle wszelkich głósów wrażenia z tych rozmów sa raczej pozytywne, także w najbliższym czasie Raphinha podpisze nowy kontrakt z Leeds United.

You have no rights to post comments