Drameh_zrodlo_twitter.com/phil_hay

Cody Drameh resztę sezonu spędzi na wypożyczeniu w Championship. 20-letni prawy obrońca Leeds zasili szerego walczącego o utrzymanie na zapleczu Premier League Cardiff City. Jak podają YEP oraz The Atheltic Blue Birds nie mają żadnej opcji wykupu Drameha.

Jak pierwszy informację o wypożyczeniu podał Fabrizio Ramano w niedzielę wieczorem. Przez cały poniedziałek Leeds zastanawiało się czy wobec licnzych kontuzji w składzie The Whites puścić 20-latka, który w Premier League w tym sezonie zagrał w 3 meczach. Ostatecznie Marcelo Bielsa zadecydował, że głębia składu na prawej obronie jest wystarczająca i Drameh może przenieść się do Walii w celu zdobycia cennego doświadczenia.

Wychowankowi Fulham bardzo zależy na regularnej grze, które na Elland Road nie mógł liczyć. W Cardiff, które obecnie zajmuje 20 miejsce w tabeli Championship Drameh będzie rywalizował z Perry Ng.

Jak podaje Graham Smyth Leeds wciąż aktywnie monitoruje rynek transfeorwy i niewykluczone, że niedługo do Yorkshire zawita nowy piłkarz. Nie jest tajemnicą, że Pawie potrzebują nowych graczy, szczególnie w środku pola.

You have no rights to post comments