We wtorkowy wieczór The Athletic podało, że Arsenal Londyn jako pierwszy klub złożył oficjalną ofertę za Raphinhe. Propozycja Kanonierów była jednak znacznie niższa od oczekiwań Leeds i zostało z miejsca odrzucona. Brytyjskie media podają, że The Gunners szykują już następną ofertę, ale póki co nie wiadomo jak poważnie Londynczycy mają zamiar podejść do sprawy.

Raphinha_marilla_zrodlo_twitter.com/lufc

Gianluigi Longari z kolei podaje, że do wyścigu po Raphinhe oficjalnie ma zamiar przystąpić także Tottenham. Wg włoskiego dziennikarza Spurs już szykują ofertę na 42M funów z dodatkami w wysokości 8M funtów. Sytuację monitoruje także trzeci londyński klub Chelsea, który póki co wstrzymuje się z konkretami.

Włodarze Leeds United sa pełni zrozumienia ambicji Raphinhi i w wypadku zadowalającej oferty pozwolą mu odejść do klubu, w którym będzie mógł walczyć o tytuły. Arsenal takim klubem sie jednak nie wydaje i jak podaje David Ornstein z The Athletic The Emirates jesy najmniej wyczekiwanym kierunkiem Raphinhi. Brazylijczyk nie widzi siebie także w Tottenhamie, ale już mógłby spróbować swoich sił w Chelsea. Wymarzonym kierunkiem niezmiennie pozostaje Barcelona, ale sytuacja finansowa Katalończyków utrudnia transakcje. W ostatnim tygodniu agent Raphinhi Deco byl widziany razem z Joanem Laportą. Obaj panowie wydawlai się być w dobrych humorach i media podają, że Raphinha byłby w stanie opóźnić transfer i poczekać na Barcelone byle tylko móc trafić na Camp Nou.

You have no rights to post comments