Gelhard_Norwich_zrodlo_twitter.com/lufc

Lato to nie tylko aktywność transferowa, ale także praca nad przedłużeniem kontraktów piłkarzy, z którymi klub chce wiązać przyszłość. Yorkshire Evenign Post podał informację, że już w końcowej fazie są dyskusje nad nowym kontraktem dla Joe Gelhardta. Młody napastnik Pawi w przyszłym tygodniu powinien zlożyć podpis na nowej umowie, która zagwarantuje mu znaczącą podwyżkę. YEP infromuje także o rozmowach z Crycensio Summervillem, który wchodzi własnie w finalny rok swojej umowy z Leeds.

Jeśli chodzi o Holendra to spore zainteresowanie jego usługami przejawiało kilka klubów z Europy i Anglii, ale wszystko wskazuje na to, że młody skrzydłowy zostanie jednak z Leeds na dłużej. Holender od początku tygodnia bierze aktywnie udział w przygotowaniach do sezonu z pierszym zespołem i wygląda na to, że Jessie Marsch chciałby bardziej go zaangażować w grę pierwszej drużyny. Do tej pory Summerville zagrał w 6 meczach Pawi. Na tę chwilę dość mało wydaje się jego wypożyczenie.

Te z kolei w tym roku mogą być nieuniknione. Graham Smyth podaje, że The Whites są w stanie rozważyć wypożyczenia Jamiego Shackletona, Jacka Jenkinsa czy Tylera Robertsa. Ten ostatni przed tegorocznym Mundialem z pewnością chciałby grać regularnie, co przy przyjsciu do Leeds Aarosnona i potencjalnym nabytku Charlesa De Keatalaere może być problematyczne. Po weekendzie testy medyczne w Millwall ma przejść Charlie Cresswell i kapitan młodzieżówki Leeds przyszły sezon spędzi na wypożyczeniu w Londynie.

You have no rights to post comments