KP_zrodlo_twitter.com/yep

Po potwierdzeniu swojego transferu do Manchesteru City Kalvin Phillips za pośrednictwem mediów społecznościowych pożeganał się z ludźmi związnymi z Leeds United.

Cóż, od czego tu zacząć?

Przede wszystkim chciałbym wyrazić jakim zaszczytem było dla mnie reprezentowanie tego klubu. Od momentu mojego dubiutu w wieku 17 lat ta podróż była dla mnie spełnieneim marzeń.

Kiedy byłem mały poszedłem na mecz na Elland Road od tego momemntu marzyłem tylko, żeby móc założyć białą koszulkę i wyjśc w niej na boisko. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynicli się do tego, że Leeds jest jednym z najlepszych klubów na ziemi. Cchciałbym także podziękować Andrei, Victorowi i Angusowi za to, że pomogli przywrócić ten klub tam, gdzie jest jego miejsce. Wy jesteście głównym powodem tego, co Leeds United jest i jaka jest jego przyszłość.

Oczywiście nie mogę wspominać Leeds Untied bez wspomnienia jeden wyjątkowej osoby - Marcelo. Najlepszy trener, jakiego spotkałem. Ten człowiek dał klubowi życie, dał temu klubowi i piłakrzom nadzieję i wiarę, że jesteśmy wystarczająco dobrzy na grę w Premier League. Nie tylko dałeś wszystko, co potrzebne klubowi, ale także sprawiłeś, że jestem taką osobę teraz zarówno na boisku jak i poza nim.

Teraz pora na Jessiego. Jesteś niesamowitym trenerem i jeszcze lepszym człowiekiem. Przyszedłeś do nas i każdemu z nas dałeś wiarę i dodałes pewności siebie. Z głębi serca chciałem Ci podziękować.

Dla wszystkich moich kolegów z boiska, od momentu debiutu, aż do ostatniego meczu - dzięki, że pomogliście chłopakowi z Leeds spełnić marzenie. Każdemu z was życzę wszystko co najlepsze. Przez ostatnie 4 lata, Panowie, mogliśmy dzielić niesamowite emocje i wspomnienia od przegrania baraży, poprzez awans do Premier League na wywalczeniu utrzymania kończąc. Jesteście niesamowici i zasługujecie na wszystko, co najlepsze.

I na koniec, moja rodzina, kibice! Mam nadzieję, że rozumiecie moją decyzję i zaakceptujecie, że chciałem podąrzać dalej za marzeniami i sprawdzić sie z i przeciwko najlepszym piłkarzom na tej planecie. Jako mały chłopak miałem mnóstwo marzeń i dalej je mam, ale gra dla Was była czymś, czego nigdy nie zapomnę. Jesteście najlepszymi kibicami na świecie!

Powodzenia dla wszystkich związanych z Leeds. Kocham Was i już tęsknię. Nie żegnam się i widzimy się niedługo! MOT!

 

 

You have no rights to post comments