MESLIER 8

Nie miał pracy przez cały mecz aż w ostatnich minutach musiał się kilka razy wykazać.

GRAY 8

Wyglądał bardziej jak bardzo doświadczony prawy obrońca, a nie 17-letni środkowy pomocnik grający na prawej obronie. Nie pękł przed silną fizycznie ekipą. Chciał grać do przodu.

RODON 8

Spokojny, pewny i zdecydowany. Pokazał zdolności przywódcze kiedy rywal próbował przycisnąć.

AMPADU 9

Kilka cudownych podań z głębi pola. Nie bał się ostrych wejść. Dobrze wyprowadzał piłkę, niczym rozgrywający na środku obrony.

FIRPO 7

Rotherham próbowało atakować jego stroną, ale poradzić sobie z tym. Pewniejszy w defensywie niż we wtorek. Wypracował pierwszego gola.

GRUEV 8

Kontrolował mecz, nakładał presję na Rotherham, dobrze rozprowadzał piłkę i dostał zasłużony odpoczynek na 15 minut przed końcem.

KAMARA 7

Solidny przez większośc meczu czy to w narzucaniu ataków Leeds czy to w blokowaniu ataków rywali. Raz omal nie zepsół sobie popołudnia chybionym podaniem do Mesliera.

GNONTO 8

Stwarzał zagrożenie swoimi dryblinami i strzałami. Johansson był zmuszony przez niego do wysiłku. Dużo pracy, kilka imponujących powrotów.

SUMMERVILLE 9

Za sszybki, za silny, za dobry dla rywali. Rzut karny w jego wykonaniu był bezczelny, ale był świetnym podsumowaniem tego meczu.

RUTTER 9

Genialny i przy piłce i bez niej. Jego gra z piłką przy nodze niemal zawsze zwracała na siebie uwagę, ale i jego gra w obronie była imponująca. Pokazał ogromną chęć do walki. Wywalczył kilka fauli.

BAMFORD 7

Ruchwliwość, ustawianie i zaangażowanie jakiego można oczekiwać od środkowego napastnika. Pierwszy gol dość wątpliwy jeśli chodzi o zgodność z przepisami. Mógł mieć na końce hat-tricka.

rezerwowi

ROBERTS 6

Biegał od chorągiewki do chorągiewki i nie bał się walki. Być może za dużo entuzjazmu przy pierwszym wślizgu.

PIROE 6

Nie mógł narzucić swojej gry, ale nie brakowało chęci.

JOSPEH 6

Pokazał dużo ochoty do gry, walczył z obrońcami i brał udział w szansie dla Ruttera.

BYRAM 7

Od razu dobrze wszedł w mecz. Dobry pod każdym względem. Wygląda idelany gość na wejście z ławki. Widać było, że mu zależy.

CRESSWELL bez oceny

Wszedł na końcówkę. Na początku dał rzut wolny rywalom, ale walczył później do końca i wygrywał główki z Eavasem.

 

You have no rights to post comments