MESLIER 6

Kilka ważnych interwencji. Nienajlepsza decyzja przy pierwszym golu i jego wybicia w drugiej połowie mogłyby być lepsze także.

DALLAS 6

Miał problemy z Reguilonem, który był badzo ważna postacią u Spurs. kilka razy ładnie wziął udział w ofensywnych akcjach.

STRUIJK 6

Nie zawsze udawału mu się zatrzymać Lucasa Mourę, ale dzielnie wlaczył. Bardzo dobra pierwsza połowa, po przerwie już nie tak dobry.

LLORENTE 6

Wspaniała pierwsza połowa kiedy agresywnymi atakami zmuszał rywali do błędów. Kilka razy przesadził z kombinowaniem stwarzając zagrożenie pod własną bramką.

COOPER 6

Kolejny, który miał za soba świetną pierwsza połowę. Później Spurs stwarzali problemy swoimi szarżami na niego, chociaż walczył dizelnie.

PHILLIPS 7

W pierwszej połowie był najlepsza wersją samego siebie. Twardy w obronie i grał prostą piłkę w fazie ataku. W drugiej połowie kilka razy się pomylił, ale i tak miał mnóstwo kluczowych odbiorów.

FORSHAW 8

Jego występ w pierwszje połowie był wręcz wspaniały, dawał Leeds kontrolę nad meczem. W drugiej połowie osłabł, ale wciąż dzielnie walczył.

KLICH 6

Był zapracowany w pierwszej połowie bardzo dużo biegając. Po przerwie nie potrafił dać Leeds kontroli na środkiem pola i został zmieniony.

JAMES 7

Strzelił gola i liczył na więcej będąc bardzo aktywny w ofensywie. Dużo sie starał, ale czasami brakowało wykończenia.

HARRISON 6

Walczył do upadłego, zaliczył asystę. Nie zawsze jego praca przekładała się na jakość pod bramką rywali.

GELHARDT 6

Kilka pieknych zagrań i strzałów na bramkę. Nie wyglądał na żółtodzioba na tle doświadczonych obrońców.

rezerwowi

FIRPO 5

Za dużo prostych strat. Czasami wydawało się, że nie rozumie się za dobrze z kolegami.

ROBERTS 5

Nie wyszło, ale to nie oznacza, że brakowało mu chęci. Nie uciekał od piłki, pokazywał sie do gry, ale nie był w stane wiele z nią zrobić.

McKINSTRY bez oceny

Wszedł na ostatnie minuty. Pokazywał się do gry, próbował, ale miał niezwykle trudne zadanie.

You have no rights to post comments