MESLIER 7

Bronił co miał obronić, ale wiele tego nie było.

GRAY 9

Bardzo odpowiedzialny w defensywie. Pokaza siłę i dojrzałość bez piłki. Był też bardzo dobry z piłką przy nodze. Kilka udanych dryblingów.

RODON 9

Kolejny genialny mecz w defensywie. Wybijał głową wszystko, co szło w jego stronę. Kilka nieodpowiedzielanych zagrań w pierwszej połowie, ale po przerwie już bezbłędny.

AMPADU 8

Dobra postawa przy posiadaniu piłki. Szkoda, że kilka z jego długich podań nie dało więcej. Dobrze i odpowiedzialnie w obronie.

FIRPO 8

Pewny w obornie, kilka pięknych akcji w ofensywie. Był bardzo zdyscyplinowany kiedy Norwich przjęło a dłużej posiadanie piłki.

KAMARA 7

Musiał dac dużo od siebie w środku pola. Nie był to jego najlepszy mecz, ale zaangażowania nie można odmówić.

GRUEV 8

Był wszędzie gdzie być powinien. Nie odstawiał nogi. Przemieszczał się po boisku, żeby brac udział w budowaniu ataków i dobrze rozprowadzał piłkę.

JAMES 7

Dośrodkowanie na nos przy bramce Bamforda. Kilka innych przeciągniętych. Kilka ładnych dwójkowych akcji z Grayem. Biegał od chorągiewki do chorągiewki. Zszedł w przerwie z urazem.

SUMMERVILLE 7

Niósł zagrożenie. Kilka dobrych dryblingów i kombinacyjnych akcji, ale marnował okaze w i na skraju pola karnego. Powinien strzelić przynajmniej jednego gola.

RUTTER 8

Ciężki do oceny, bo z jendej strony on był w sercu większości groźnych ataków Leeds i gry ofensywnej, ale z drugiej czasami zbyt często tracił piłkę w niewygodnych miejscach. Nie poddawał się i walczył na całego.

BAMFORD 7

Pięknie wykorzystał jedną okazję, ale dziwnie zmarnował kilka innych. Dużo biegał w drugiej połowie.

rezerowowi

ANTHONY 5

Zaczął dobrze kilkoma udanymi dyrblingami, ale potem tracił piłkę w niebezpiecznych miejscach, co mogło być kosztowne. Zmarnował jedną okazję. Jego faul w końcówce mecuz być ryzykowny.

BYRAM, COOPER, JOSPEH bez oceny

 

You have no rights to post comments