CASILLA 7

Kilka dobrych obron, kilka złych podań, które zapędzały obrońców w kozi róg i kilka niepewnych wyjść przy rzutach rożnych, ale cudowne podanie przy drugim golu.

AYLING 6

Słaby początek, ale później wszedł w mecz, dobrze bronił i zademenstrował swóje najlepsze wymuszenie faulu w sezonie.

COOPER 6

Miał problemy z podaniami, ale większość z nich byłą pod dużą presją rywala. Kilka świetnych interwencji w drugiej połowie.

LLORENTE 7

Dobra agresywność i czytanie gry. Staał się rozgrywać od tyłu. Zmieniony w przerwie.

PHILIPS 6

Wyglądał na sfrustrowaneg kiedy Święci wygrywali walkę w środku pola i wiele czasu trzeba było poświęcić na ganianie za nimi. Po otrzymaniu żółtej kartki, rozsądne było jego zdjęcie z boiska.

DALLAS 7

Pewny. Źle zaczął, ale w drugiej połowie bral udział w kilku kombinacyjnych akcjach i omal nie strzelił cudownego gola.

ALIOSKI 6

Po przerwie lepszy niż przed nią, ale wciąż nie był to poziom, jaki potrafi osiągnąć. Bardziej efektywny kiedy gra się rozciągnęła.

RAPHINHA 7

Tak jak inni, słaba pierwsza połowa, ale dużo lepsza druga. Pokazał jak potrafi być groźny przy kontrach kiedy Southampton szukało wyrównania.

HARRISON 7

Ta sama historia co Raphinha, ale jego dokładność pod bramką rywali nie było już tak dobra. Mnóstwo rajdów, do których już przywkliśmy.

RODRIGO 8

Kończy sezon z wysokiego C. W pierwszej połowie ciężko mu było złapać rytm, ale po przerwie pokazał kilka cudownych podań i stworzył wiele okazji bramkowych. Asysta przy golu Bamforda.

BAMFORD 8

Cały czas szedł do przodu. Ciągle uciekał obrońcom za plecy. Powinien wywalczyć karnego. Zasłużył na swojego gola i brał udział przy drugiej bramce.

rezerwowi 

ROBERTS 8

Piękne wejście. Wydawało się, że zmrnuje doskonałą sytuację, ale zachował imponujący spokój. Kilka ładnych podań i ciężko pracował w defensywie.

STRUIJK 7

Wspomagał konstrukcje kilku ładnych akcji. W obronie, kilka razy spóźniony, złapał żółtą kartkę.

BERARDI 7

Bardzo pewny. Starał się grać agresywnie i odważnie. Z piłką przy nodze grał prostę piłkę.

Komentarze  

#1 mm 2021-05-21 09:58
#LUFC can confirm two more of our promotion heroes, Gaetano Berardi and Pablo Hernandez, will sadly leave at the end of the season

You have no rights to post comments