Sinisterra_Feyenord_zrodlo_twitter.com/phil_hay

Raphinha w dalszym ciągu jest piłkarzem Leeds United. Brazylijczyka w swojej kadrze bardzo chciałaby mieć Chelsea Londyn i Lońdyńczycy nawet dogadali się Leeds w sprawie płatności za 25-letniego skrzydłowego. Ten z kolei preferowałby wyjazd do Barcelony, ale wg źródeł z Anglii działacze Leeds wciąż nie są przekonaniu ofertą Dumy Katalonii. Samemu piłkarzowi nigdzie się nie śpieszy, jest w s tanie poczekać na dogadanie się klubów i sam wg pierwotnego planu dzisiaj powinien zameldować w Leeds na wznowieniu treningów. 

Mimo tego Leeds wciąż szuka potencjlanych nastęców swojego najlepszego piłkarza. Holenderski De Telegraph podał dzisiaj, że klub z Elland Road uzgodnil już warunki umowy z piłkarzem Feyenordu Luisem Sinisterrą. The Whites są także bliskie uzgodnienia kwoty odstepnego z klubem z Roterdamu. Wg holedenrskich dzienniakrzy Leeds Feyendordowi zapłaci ok 20 mln Euro.

Sinisterra w barwach Feyenordy zagrał w łącznie 76 meczach, w których strzelił 20 goli i dostarczył 19 asyst. W zeszłym sezonie Kolumbijczyk trafił do siatki 12 razy z lidze, 6 razy z Lidze Konferencji Europy i 5 w kwalifikachach do tych rozgrywek. Zaintersowanie Sinisterrą przejawia także kilka innyh klubów w Premier League i Europie. 

Leeds w najbliższym czasie planuje zakup 3 nowych piłkarzy. Oprócz skrzydłowego Victor Orta chciałby sprowadzić defensywnego pomocnika i napastnika. Tym ostatnim może być Charles De Ketelaere, który także jest przymierzany do Milanu. Ciekawa sytuacja wydaje się ze środkiem pomocy. Media w Niemczach piszą, że starania Pawi o Tylera Adamsa z RB Lipsk w ostatnich dniahc nabrały tempa i Amerykanin może dołączyć do zespołu swojego rodaka za ok 12 mln funtów. Duże dzienniki w Austrii z kolei są niemal pewne, że nowym piłkarzem Leeds będzie Mo Camara, który za ponad 30 mln  Euro ma się przenieść z RB Salburg. Leeds chciałoby dopiąć przynajmniej dwa  z tych ruchów przed wylotem do Australii, który ma miejsce w weekend.

You have no rights to post comments