Elland_Road_zrodlo_twitter.com/mjshrimper

MESLIER 8

Gdyby nie on, mielibyśmy upokorzenie rozmiarów tego, z Etihad - w samej pierwszej połowie.

DRAMEH 5

Pokazał inlkinacje do gry ofensywnej i miał też kilka ładnych odbiorów. Miał problemy z dogonienem rywali kiedy Leeds było rozciągnięte.

AYLING 4

Nie był w stanie trzymac obrony w ryzach i zorganizowanej.

KOCH 4

Zbyt łatwo rywale mu uciekali. Gra w obronie nie była zbyt łatwa w pierwszej połowie, ale i tak sprawiał wrażenie zardzewiałego.

DALLAS 4

Lepszy w drugiej połowie niż w pierwszej. Nie wspierał wystarczjaco drużyny w ataku. Dostał tez potężny cios w żebra, który trochę go zastopował.

FORSHAW 4

Błąd w przyjęciu sprawił, że Leeds straciło pierwszego gola. Dużo walczył i starał się, żeby Leeds grało przez środek, ale rywale byli liczniejsi w tej strefie boiska.

KLICH 4

Po przerwie było lepiej, ale Arsenal wtedy już był na wygodnej pozycji. Kilka ładnych zgarań w ofensywie.

RAPHINHA 5

Jedyna nadzieja Leeds na gola. W pierwszej połowie miał świetną szansę na wyrównanie i zrobił wszystko jak należy, aż do momenty strzału. Pięknie wykonany rzut karny.

HARRISON 3

Nie zrobił nic, aż w końcu zszedł z kontuzją. Przez dłuższy czas wyglądał, jakby powinien zejść, ale długo starał się rozbiegać uraz.

ROBERTS 4

Po pierwszej niewidocznej w jego wykonaniu pierwszej połowie, był aktywniejszy po przerwie, ale nie potrafił wybrać dobrych opcji. Stracił piłke przy 4 golu.

GELHARDT 5

Dużo biegał, staral się utrzmywac przy piłce, ale zby często był osamotniony. Wywalczył karnego i pokazał kilka razy krótkie prowadzenie piłki.

rezerwowi

SUMMERVILLE 5

Jeden z nielicznych jasnych punktów w ciemnym dniu. Żywotny, starał się wchodzić w pojedynki jeden na jeden.

GREENWOOD bez oceny

Wszedl późno, ale pokazał dużą ochotę do gry.

McCARRON bez oceny

Wszedł na końcówkę, wiele nie pokazał.

 

 

 

 

You have no rights to post comments