De_Ketalaere_zrodlo_twittter.com/laczynaspilka

Do tej pory Leeds United na rynku transfeorwym działa bardzo szybko. The Whites potwierdzili już 4 nowe transfery, a jeszcze w tym tygodniu treningi z drużyną zaczną Tyler Adams i Luis Sinisterra. Dzięki temu Jessie Marsch przed wylotem na tourneee do Australii będzie dysponował niemal taką kadrą, jaką będzie mial do dyspozycji przez cały sezon. Po znalezieniu zastępstwa dla Phillipsa i Raphinhi Victor Orta ma jeszcze jedno główne zadanie, którym jest sprowadzenie na Elland Road nowego napastnika. Od kilku tygodni media podają, że Leeds jest zainteresowane sprowadzeniem Charlesa De Ketalaere.

W ostatnich dniach Leeds zintensywnikowało rozmowy z Club Brugge i Fabrizio Romano podaje nawet, że wczoraj złożono ofertę na poand 35mln Euro. Zawodnikiem Mistrza Belgii zaintersowany jest także AC Milan i wg lokalnych mediów to San Siro jest wymarzonym nowym miejscem pracy dla napastnika Brugii. Gianluca Di Marzio podał że Mistrz Anglii także złożył już ofertę za 21-latka, ale ta była zdecydowanie niższa niż Pawi i z miejsca została odrzucona. Oferta Leeds dla działaczy Bruggii jest już bardziej atrakcyjna, ale z kolei sam zawodnik nie jest do końca przekonany do przeprowadzki do Leeds i wciąż czeka na AC Milan.

Włoski Sky podaje, że wydaje sie mało prawdopobne, żeby Milan wyłożył podobne pieniądze co Leeds, także w rękach Victora Orty pozostaje próba przekonania De Ketaleare do zasilenia ekipy Jessiego Marscha. Sytuacja Belga wydaje się byc bliźniaczo podobna do tej z Raphinhą, gdzie Barcelona nie może spełnić finansowych oczekiwań Leeds mimo, że sam zawodnik woli grać w Katalonii niż Chelsea.  De Keataleare może grać niemal na każdej z ofensywnych pozycji od śrokdka pola, przez obydwa skrzydła na ataku kończąc. W zeszłym sezonie dla Buggii strzelił 18 goli i dołożył 10 asyst.

You have no rights to post comments