MESLIER 7

Kolejna świetna oborna jeden na jeden w pierwszej połowie. Obrońcy go zawiedli przy bramkach. Pomógł zarządzac czasem przy stanie 4-3.

KRISTENSEN 6

Kilka nerwowych momentów w obronie, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej z kolei pokazał serce do gry w drugiej połowie i parł do przodu.

COOPER 6

Był zaangażowany w walkę z Moorem i nie zawsze wychodził z niej zwycięsko. Gol dodał dużo energii. Końcówkę grał znakomicie.

KOCH 5

Poniżej standardów, które sam sobie wyznaczył. W drugiej połowie się poprawił.

STRUIJK 6

Podobna historia do Kristensena. W pierwszej połowie słabo, ale po przerwie urósł i nabierał rozpędu pod koniec.

ADAMS 8

Kolejny mecz, gdzie wydaje się, że jest wszędzie w tym samym momencie. Miał swój wpływ na grę Leeds w drugiej połowie.

ROCA 5

Nie potrafił dać Leeds kontroli w pierwszej połowie. Wpływ na to mógł miec brak opcji do grania i ruchu kolegów.

SUMMERVILLE 7

Świetnie wykorzystana sytuacja. Miewał lepsze i gorsze momenty, ale stanął na wysokości zadania pod koniec. Po zwycięskim golu ładnie szanował piłkę.

HARRISON 4

Dużo strat, nie stwarzał zagrożenia i zszedł w przerwie.

AARONSON 7

Żywotny, rozsądny, ale nie stwarzal zagrożenia w pierwszej połwie. Po przerwie się przebudził. Dużo walki.

RODRIGO 5

Dobrze wykoanny rzut karny. Pokazał się kilka razy, ale mimo tego było go za mało. Zmarnował kilka okazji.

rezerwowi

GNONTO 8

Żywe srebro. Wspaniały udział przy bramce Summerville'a. Jego umiejętność dryblingu i utrzymania piłki była bardzo istotna w końcówce meczu.

GREENWOOD 8

Jego wejście zmienilo mecz. Dobrze operował piłką, pokazał jakość. Świetna bramka. Dobrze wykonany rzut rożny przy bramce Coopera.