JM_into_zrodlo_twitter.com/lufc

SYTUACJA KADROWA

Adam, Cree, Stuart i Archie na pewno są niedostepni. Pod znakiem zapytania stoi wystep Coopera. Wczoraj na rozgrzewce doznał dziwnej kontuzji kolana. Zobaczymy jak to się rozwinie. Sinisterra wczoraj trenował z drużyną i wyglądał fantastycznie. Ma szansę być w kadrze na jutrzejszy mecz.

RUTTER

Wszystko, co tutaj staramy się robić jest wykonywane z myślą długofalową. Ruttera kojarzę od dłuższego czasu. Analizowałem go jeszcze pracując w Lipsku. Myślę, że jest bardzo eksplozywny, dynamiczny, utalentowany. Ma bardzo duży potencjał. Teraz się przekonałem jakim jest wspaniałym facetem i ciężko pracującym człowiekiem. Zawodnicy przychodzący z Niemiec mają to do siebie, że mają bardoz wysoki poziom wychowania taktycznego. Wczoraj rozmawiałem z nim na temat filozofii gry i on od razu wszystko łapał. Jest bardzo inteligentnym piłkarzem. Mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzuje.

Jest obunożny. Nigdy nie spotkałem piłkarza, który miałby taką równowagę między grą obydowa nogami. Jest też bardzo wszechstronny. Może zagrac jako wysunięty napastnik, cofnięty napastnik, a także na obu skrzydłach.

Po spotkaniu z nim byłem wrażeniem tak samo jak po pierwszym spotkaniu z Willym. Różnica jest taka, że Georginio zgarał w wieku 20 lat już prawie 60 meczów w Bundeslidze. Widać, że bardzo dużo sie nauczył w Hoffenheim.

ZIMOWE OKIENKO TRANSFEROWE

Jestem bardzo zadwolony z obydwu nabytków. Nie chcę rozmawiać o transferach.

JAK BLISKO OBECNE LEEDS JEST TEGO, KTÓRE CHCIAŁBY WIDZIEĆ

Mecz piątkowy był drugim w ostatniu 5 latach w Premier League pod względem intensywności (Leeds przebiegło 13km w 48 minut aktywnego czasu gry). Myśle, że to był mecz, który uwypuklił to, jak chcemy, żeby nasza drużyna wyglądała pod względem fizycznym, taktycznym czy mentalnym. Mam do siebie pewne pretensje, że nie udało się tego wprowadzić wcześniej. Chciałbym też, żeby drużyna była częściej nagradzana za dobrą grę dobrymi wynikami

ZASTĘPSTWO DLA JACKSONA

Wiem, że powtarzam to od ponad tygodnia, ale mam nadzieje, że uda sie to potwierdzić na dniach.

PRZYGOTOWANIA PRZED 4 RUNDĄ

Zawsze staramy się patrzeć na ostatnie 10 meczów rywali, ale najpierw musimy się skupić na najbliżsyzm meczu, żeby w tej czwartej rundzie się znaleźć.

BAMFORD PO PIĄTKOWYM MECZU

Patrick czuje się dobrze, ale musimy być z nim ostrożni. Ciesze się, że strzelił gola. Dobrze wygląda mentalnie i fizycznie. Zobaczymy czy zagra od początku jutro. Rodrigo w piątek też miał świetny występ. Jeden z najlepszych mojego napastnika jaki pamiętam. Jest w świetnej formie.

WYPOŻYCZENIE GELHARDTA

Toczone sa wewnętrzne dyskusje na ten temat. Każdy jest otwarty na różne opcje. Mamy sporo możliwości w ataku. Wczoraj Luis podszedł do mnie po treningu i powiedział: "wow, mamy teraz tylu graczy w przodzie". Luis jest jednym z nich. Joffy wyglądał także świetnie. Ma znakomite podejście.

JAK ZARZĄDZAĆ GRACZAMI KIEDY WSZYSCY BĘDĄ DOSTĘPNI?

Tego chce każdy trener. To jest jeden z powodów, dla którego podoba mi sie opcja 5 zmian. Mamy cały arsenał opcji i będzie z ich korzystać w każdym meczu.

GRA DEFENSYWNA W DRUGIEJ CZĘŚCI SEZONU

To trzeba poprawić, zdecydowanie. Max nam pomoże. Do tej pory z nim na boisku straciliśmy 0 bramek, a strzeliliśmy 3. Musimy też strzelać gole. Więcej goli, więcej czystych kont.

STATYSTYKA

W tym sezonie w lidze jesteśmy na 5 miejscu w lidze w momentach od kiedy jest 0-0. Jesteśmy najlepsi w lidze jeśli chodzi o wychodzenie z przegrywającej pozycji i najgorsi kiedy prowadzimy. Musimy popracować, żeby częściej wychodzić na prowadzenie i potem to prowadzenie utrzymywać, albo podwyższać.

JAK WAŻNY JEST WYNIK Z CARDIFF?

Nie cierpie oceniania tylko na podstawie wyniku, ale bardzo potrzebujemy przekonującego zwycięstwa.

You have no rights to post comments