49ers Enterprises po przejęciu Leeds United zapowiadali, że w najbliższym okienku transferowym chcą być rynku agresywni. Póki co ta agresywność przejawia się przyjmowaniem do wiadomości, że kolejne kluby aktywują klazule w kontraktach kolejnych piłkarzy The Whites. Ostatnim piłkarzem, który opuścił Elland Road był Jack Harrison. 

Wśród kibiców Leeds atmosfera staje się coraz bardziej nerwowa, a liczna transferów do klubu wciąż zatrzymuje się na 3. Graham Smyth z YEP dzisiaj podał kilka aktualizacji odnośnie kolejnych planów Leeds. Jeden z tych planów ponoć już zaczyna być wdrażany w życie. Wg redaktorów YEP Leeds złożyło ofertę za napastnika, którego jednak nazwiska nie ujawniono. Na dniach pownniśmy dowiedzieć się kogo Leeds chciało ściągnąć na Elland Road i przede wszystkim czy ta oferta zostanie zaakcpetowana. Ponadto Leeds ciągle monituruje sytuację Gelna Kamary. Reprezentnant Finlandii tego lata ma odejść z Glazgow Rangers i od początku lata trenuje indywidualnie. The Whites jednak oferty za środkowego pomocnika wciąż nie złożyło.

Wiele znaków zapytania stoi także przy odejściu kilku piłkarzy z Leeds. Tyler Adams już był jedą nogą w Chelsea, ale ostatecznie z tego transferu nic nie wyszło. Do zakończenia okienka zostało jednak ponad 2 tygodnie, także można się spodziewać, że zainteresowanie Amerykaninem będzie duże. Działacze Leeds utrzymują, że bardzo im zależy na zatrzymaniu Adamsa w Yorkshire. To samo ponoć tyczy się Luisa Sinisterry. Kolumbijczyk był niedostępny na ostatni mecz z Birmingham, jednak Daniel Farke nie chciał podać więcej szczegółów jego nieobecności, dodał jednak, że to nie jest taki sam przypadek jak u Willego Gnonto. Holenderska prasa łączyła dzisiaj Sinisterre z powrotem do Feyenoordu, ale YEP uważa, że te informacje są  mylne. Media z Francji z kolei sugerują, że agenci Kolumbijczyka szukają mu angażu w Marsylii. Smyth podaje, że wh jego wiedzy Leeds wciąż chce zatrzymać 23-latka w klubie.

Czy to się uda, pewnie przekonamy się na dniach, ale możemy być pewni, że najbliższe 2 tygodnie mogą być na Elland Road bardzo pracowite. 

You have no rights to post comments