MESLIER 6

Wielka interwencja kiedy był potrzebny. Czasami zbyt wolno wyprowadzał piłkę. Dwa razy wrzucił swoimi podaniami obrońców na minę.

GRAY 8

The Robins chyba próbowali grać specjalnie na niego, ale on sobie świetnie z tym radził. Świetnie utrzymywał się przy piłce, kilka dobrych odbiorów. Dużo biegał i wspomagał Gnonto.

RODON 7

Pojawiał się w ważnych momentach w obronie. Miał też kilka nerwowych momentów.

AMPADU 7

Świetny blok w pierwszej połowie kiedy Leeds miało gorszy okres. Kilka pięknych długich podań.

FIRPO 7

Raz zbyt łatwo ograny i poźniej popełnił głupi faul, ale przy piłce był bardzo odpowiedzialny. Niezależnie czy przewidział, że Bamford przepuści jego podanie czy nie, to było dobre zagranie w groźną strefę i skończyło się golem.

GRUEV 8

Zawsze w odpowiednim miejscu, zawsze podejmował sensowne decyzje. Nie tylko grał w destrukcji. Pokazał, że potrafi grać do przodu.

KAMARA 6

Nie miał takiego wpływu na grę jak zwykle. Dużo oferował w grze na utrzymanie, ale przyjęcie go zawiodło kiedy miał świetną okazję na gola.

GNONTO 7

Pierwsza połowa przeszła trochę obok niego, ale na początku drugiej świetnie wykorzystał okazję. Po tym golu dostał zatrzyku energii.

SUMMERVILLE 8

Poza polem karnym fenomenalny występ. Pressował, dryblował, stwarzał zagrożenie. Zabrakło tylko wykończenia.

RUTTER 8

Niesamowity występ pod względem gry kombinacyjnej i prowadzenia piłki. Jedyne, czego mu zabrakło, nie pierwszy raz, to było wykończenie kiedy miał swoją szansę w pierwszej połowie. Powinien być karny na nim.

BAMFORD 8

Jego utrzymywanie się przy piłce i gra tyłem do bramki była kapitalna. Zaoferował stoperom rywali koszmar. Intensywnie też pressował.

rezerwowi

ANTHONY 7

Pomógł utrzymać presje na Bristol po jego wejściu na boisku.

BYRAM 8

Od razu dobrze wszedł mecz zaliczając świetny wślizg i potem dobrze współpracując z Summervillem. Wyglądał jak gość, który chce walczyć o swoje miejsce w składzie kiedy pojawił się w składzie nowe opcje na bok obrony.

 

You have no rights to post comments