MESLIER 8

Kilka dobrych interwencji w bardzo ważnych momentach. Kilka razy zbyt wolno rozgrywał piłkę i kopał bez sensu.

ROBERTS 6

Dobry w ataku w pierwszej połowie, miał kilka dobrych wrzutek. Po przerwie musiał już więcej się wziąć za defensywę. Pod koniec trochę osłabł i gorzej się ustawiał.

RODON 9

Pewny, silny, zawsze dobrze ustawiony. Jego podania wzdłuż prawej bocznej linii wyglądają coraz lepiej.

AMPADU 8

Kilka dobrych podań, ładny drybling, po którym Pearson został odesłany do szatni. Dużo dobrej gry w obronie, ale raz zbyt łatwo ograny.

BYRAM 7

Bardzo dobry w grze w powietrzu przez cały mecz. Dobra współpraca z Summervillem w pierwszej połowie w ataku. Bronił dobrze, raz się zagapił.

GRUEV 6

Dobre, krótkie podania w pierwszej połowie, które pomagały Leeds kontrolować mecz, ale zabrakło tego po przerwie. Zaangażownay w grę obronną.

KAMARA 6

W piersszej połowie był dużo lepszy niż ostatnio. Grał agresywnie, dobrze czytał grę, pokazywał się do gry. Druga połowa to już mordęga. Walczył, ale nie pokazywał jakości.

JAMES 7

Był dużym problemem dla Stoke w pierwszej połowie biegając po obu skrzydłach. Ładne wykończenie przy golu, ale zmarnował też wiele innych okazji.

SUMMERVILLE 5

Obecnie nie jest w najwyższej formie. Dochodził do dobrych sytuacji, ale nie potrafił z tego zrobić gola albo asysty. Widać, że to go frustruje. Czasami zbyt długo trzymał piłkę. Pod koniec meczu osłabł.

RUTTER 6

Mecz dwóch połówek. W pierwszej dominował i robił grę, nawet mimo słabsego początku. Po przerwie nie mógł nic zdziałać. Miał ciężkie nogi.

BAMFORD 6

Wiele razy odciągał obrońców od Ruttera, ale sam był mało widoczny w rozegraniu. Zmusił Iversena do jednej dobrej interwencji.

rezerwowi

JOSPEH 8

Bardzo dobra zmiana. Dochodził do dobrych sytuacji, sprawiał problemy rywalom, podejmował dobre decyzjie. Zasłużył, zeby być na liście strzelców.

PIROE 7

Kilka dobrych podań, kilka złych przyjęć. Powinien mieć asystę na koncie kiedy wypuścił Jamesa sam na sam.

GNONTO 7

Bardzo chciał skrzywdzić Stoke i ciągle aktywnie pokazywał się do gry, nie zawsze dostrzegany. Kilka dobrych zagrań.

FIRPO i GRAY bez oceny

You have no rights to post comments