MESLIER 8

Kilka ważnych interwencji, szczególnie ta na początku meczu przy stanie 0-0. Jego długie podanie zaczęło akcję bramkową.

GRAY 8

Bardzo dojarzała gra w defenyswie i groźne wypadu w ofensywie. Dobrze współpracował z Gnonto. Odpowiedzialny w posiadaniu piłki i twardy w odbiorze.

RODON 8

Nie był tak opanowany jak czasami potrafił być, ale wykonał mnóstwo ciężkiej pracy w defensywie. Wielokrotnie wsadzał głowę tam, gdzie inni baliby się wsadzić nogę.

AMPADU 9

Był tam, gdzie Leeds go potrzebowało. Dobrze wyprowadzał piłkę, dobre długie podania. Jedyna rysa to zbyt ostra gra. Mając żółta kartkę nie odpuszczał i balansował na cienkiej linii.

FIRPO 6

Tak, jego dośrodkowanie przy bramce to byłą próbka magii, ale do tego momentu grał słabo. W defensywie kilka razy się zawahał, ale w ofensywie kilka razy błysnął.

KAMARA 7

Brał udział w kilku kombinacyjnych akacjach na połowie Sheffield, szczególnie w drugiej połowie. W pierwszej połowie nie był w stanie narzucić swojego stylu gry.

GRUEV 7

Dosyć zapracowany. Krążył po boisku i pokazywał się do gry. Kilka razy mógł zagrać do przodu zamiast do tyłu, ale mimo tego dobrze czytał grę. Kilka imponujących przechwytów.

GNONTO 8

Dużo bardziej aktywny po przerwie. Miał kilka przebłsków klasy w pierwszej połowie i prawdziwy wysyp w drugiej z pięknie wykończonym golem włącznie. Powinien mieć asystę po po daniu do Summerville'a.

SUMMERVILLE 7

Powinien się znaleźć na liście strzelców, ale nawet po zmarnowanej okazji nie załamał się i nadal naciskał rywali. Silny na nogach, dobrze dryblujący. W drugiej połowie lepszy.

RUTTER 7

Był dużo groźniejszy po przerwie kiedy mecz się otworzył. W pierwszej połowie był słabszy, zmarnował jedną okazję. Po przerwie dużo lepszy. Piękna asysta.

BAMFORD 8

Bramka, mnóstwo świetnej pracy i kapitalna gra plecami do bramki. Miał swój udział w drugim golu.

rezerwowi

BYRAM bez oceny

ROBERTS bez oceny

Miał pecha, że nie strzelił trzeciej bramki. Dodał dużo energii.

JAMES bez oceny

Od razu starał się straszyć rywali swoją szybkością.

JOSEPH bez oceny

Aktywny i pewny siebie. Znowu.

PIROE bez oceny

Na początku po wejściu miał problem z szybkością gry, ale szybko się dostosował. Raz dobrze wyszedł na pozycję, ale James go nie zauważył.