MESLIER 7

Trochę zbyt wolno oddawał piłkę przy rozgrywaniu kiedy Leeds miało problemy wyjść z włanej połowy. Kilka ważnych interwencji, które trzymały Leeds z wynikiem 0-1.

GRAY 7

Kilka razy ładnie pokazał się w pierwszej połowie, ale w drugiej miał sporo problemów na prawej stronie. Miał niezwykły impakt na wynik meczu przechodząc na lewą obronę. Nawet jeśli ktoś to uzna jako bramkę samobójczą.

RODON 7

Miał kilka kryzyswych momentów w pierwszej połowie. Musiał sie mieć na baczności grając z żółtą kartką, ale poradził sobie z tym dobrze. Kilka ważnych wybić głową.

AMPADU 8

Ciągnął zespół do przodu. Kilka kluczowych interwencji. Także dobrze sobie radził z kartką na koncie. Dyrygował defensywą pod koniec meczu.

FIRPO 4

Nic nie pokazał. Nie był pod grą w pierwszej połowie, a przy pierwszym kontakcie po przerwie oddał rywalowi piłkę stwarzając zagrożenie.

GRUEV 7

Ciężko było mu złapać rytm w pierwszej połowie. Po czasie zaczął częściej dochodzić do piłki, ale nie mógł przejąć kontroli nad środkiem pola. Kilka ważnych odbiorów i przerwań akcji.

KAMARA 7

Biegał bardzo dużo. Czasami ciężko mu było podawać do przodu, ale pressował cały czas. Szukał gry kombinacyjnej i dobrze utrzymywał się przy piłce.

GNONTO 6

Zgubił Feasa przy golu Leicester, ale sam stwarzał też zagrożenie pod bramką rywali. Biegał od chorągiewki do chorągiewki. Po przerwie bez większego impaktu.

SUMMERVILLE 6

Mało widoczny w pierwszej połowie. Dopiero pod koniec meczu Rutter zaczynał częściej go dostrzegać i obsługiwać podaniami. Pracowity. Pod koniec meczu bardzo groźny.

PIROE 5

Dużo pracy bez piłki, dużo biegania, ale mało aktywny w ofensywie. Zmarnował dwie okazje w pierwszej połowie.

RUTTER 8

Nigdy się nie poddawał. Miał dużo strat w pierwszej połowie, nie wszystko mu wychodziło, ale dalej próbował i finalnie wykreował dwie bramki i wywalczył wolnego przy trzeciej. Jego prowadzenie piłki zrobiło różnicę.

rezerwowi

BAMFORD 8

Zrobił różnicę. Wyciągał obrońców, naciskał ich i bramkarza, a na koniec odbił piłkę przy trzecim golu.

JAMES 8

Szybkość, agresywność, siła. Napędzał ataki Leeds i rozbił Leicester. Strzał z wolnego był bardzo dobry, nawet jeśli gol będzie przypisany Bamfordowi.

ROBERTS 7

Strzelił gola pokazując olimpijski spokój. Kilka gorszych zagrań, ale mimo tego jego chęć do gry ofensywnej pomogła.

ANTHONY bez oceny

Wszedł na końcówkę i pomógł trzymać Leicester na dystans. Wywalczył ważny rzut wolny.

You have no rights to post comments