× Witamy na forum Kunena!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Mobilna wersja leedsutd.pl

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #2999 przez dramez
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hej,

Zdaje sobie sprawe z tego ze silnik strony jest jaki jest i o ile na komputerach stacjonarnych przegladanie strony nie jest dla mnie uciazliwe o tyle na urzadzeniach mobilnych i owszem.

Czy zastanawialiscie sie nad jakakolwiek optymalizacja strony pod katem urzadzen mobilnych? Sam osobiscie sie lapie ze z laptopa/komputera stacjonarnego korzystam coraz rzadziej i pewne tendencje sie zmieniaja.

Czytanie artykulow na leedsutd.pl jest nieco upierdliwe z koniecznosci przesuwania strony, powiekszania lub pomniejszania jej fragmentow itp...

Taka tylko moja luzna niezobowiazujaca dygresja.

Moim zdaniem gorna dynamiczna czesc z 4ma najnowszymi artykulami jest najtrudniejsza w obsludze z urzadzen mobilnych i moze warto by wszystkie nawet najnowsze artykuly dodawac od razu pod ta sekcja dynamiczna wlasnie?

p.s. Przepraszam za brak polskich literek, ale nie mam ukladu PL na kompie z ktorego pisze ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #3069 przez Makumb
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Koncepcja chyba jak najbardziej słuszna (chociaż ja akurat wole pełne wersje strony internetowych niż te mobilne), niestety sprawy techniczne są tylko i wyłącznie po stronie Admina, który ostatnio zaginął i nie wiem kiedy mógłby rozpatrzyć pomysł.
Napisze do niego. Zobaczymy czy odniesie się do pomysłu.

There is only one United!
LEEDS UNITED!!!

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #3070 przez dramez
Tak jak pisałem wcześniej - to nic pilnego :) Nie mniej pewne ułatwienia w obsłudze na urządzeniach mobilnych będą mile odebrane być może nie tylko przeze mnie :)

Okazuje się również że niektóre przeglądarki mają opcję tzw. "poprawiania czytelności strony" ale jak na złość strona główna nie da się wyświetlić w ten sposób :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #3106 przez snisyl
Jestem jak najbardziej za modyfikacją strony

Czas generowania strony: 0.036 s.