Już za dwa tygodnie startuje najbardziej wyrównana liga świata. W związku z tym dowiedzmy się, co o nadchodzącym sezonie Championship sądzi kibic Derby County. 

 

1. Latem tego roku Derby zmieniło menadżera. Steve'a Mcclarena zastąpił paul Clement.. neutralnemu kibicowi ciężko określić, jaką taktykę będzie preferował były asystent Ancelottiego, ponieważ jeszcze nie miał okazji prowadzić samotnie drużyny. Jak będzie grało Derby w tym sezonie? Czy zostanie coś z "tiki taki" i 4-3-3 McClarena? 

 

Derby będzie grało taką samą taktyką czyli 4-3-3 ale będą grać bardziej ofensywnie niż w zeszłym sezonie 

 

2. Szczerze powiedziawszy nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek druzyna Champiosnhip dokonała takich wzmocnień, jakich tego lata dokonały Barany. Kto wg Ciebie będzie najpoważniejszym wzmocnieniem drużyny Clementa? 

 

Rzeczywiście, Derby jest bardzo aktywne na rynku transferowym ale według mnie najpoważniejszym wzmocnieniem będzie Darren Bent. - Zawodnik z dużym doświadczeniem w Premier League zapewniający dużą jakość 

 

3. Czy w kadrze Leeds jest jakiś zawodnik, którego chętnie zobaczyłbyś u siebie w zespole? 

 

Giuseppe Bellusci - To chłopak o niebywałych umiejętnościach, były reprezentant Włoch U21 który jest jednym z lepszych obrońców w lidze. 

 

4. Wg mnie nie ma realnej możliwości, żeby Derby w tym sezonie nie awansowało do Premier League. Wg Ciebie, jak Derby skończy ten sezon? 

 

Patrząc na ostatni sezon czuje niedosyt bo 8 miejsce to duże rozczarowanie dla takiego klubu ale mam nadzieję że Derby Powalczy o miejsce zapewniające bezpośredni awans do BPL 

 

5. A Leeds? Jakieś przewidywania co do Dumy Yorkshire? 

 

Leeds to niewygodny przeciwnik dla każdego zespołu w Championship więc myślę że Powalczy o Baraże do Premier League

 

6. Przejdźmy do całej ligi. Kto wg Ciebie awansuje, a kto spadnie? 

 

Według mnie nie można przekreślać żadnego zespołu, bo Championship to bardzo nieprzewidywalna i wyrównana liga ale jak już mam kogoś wybrać to awansuje Derby, Ipswich Town i Middlesborough, a spadnie Rotherham United, Bristol City i MK Dons. 

 

7. Na jaki mecz czekasz najbardziej? Nie bierzemy pod uwagę spotkań z Forest 

 

Najbardziej czekam na mecz z Ipswich Town - ten mecz według mnie zdecyduje o tym Kto awansuje do BPL ponieważ Ipswich tak samo, jak Derby ma potencjał żeby awansować do Premier League i ten mecz pokaże kto jest bardziej dojrzały żeby osiągnąć ten cel. 

 

8.Ostatnie pytanie. Kto był lepszym trenerem? Brian Clough czy Don Revie i dlaczego Revie? 

 

Lepszym trenerem dla mnie był Brian Clough ponieważ pod jego wodzą Derby awansowało do Ekstraklasy, w 1972 roku zdobył z tym klubem Mistrzostwo Anglii a w kolejnym sezonie Clough doprowadził Derby County do półfinału Pucharu Europy, ulegając dopiero Juventusowi. 

Komentarze  

#1 Makumb 2015-07-28 07:28
Z innej beczki. Przed Wami 4 edycja Ligi Typera!
Do wygrania tym razem aż 2 koszulki dla zwycięzców obydwu konkursów (Ligi Typera i Best United Typera).
Zapraszam do typowania wyników:
http://www.leedsutd.pl/forumss/liga-typer%C3%B3w/338-liga-typer%C3%B3w-2015-2016.html#2268

You have no rights to post comments