× Witamy na forum Kunena!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Football manager

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2786 przez krzynek
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
dziwię się, że Dentona oddałeś. Z niego może być niezły gracz w przyszłości. Kto w ataku teraz? Skoro nie ma Wooda, ANtenucci starszy. Chyba Erwinem nie chce EPL podbić? :)

ceterum censeo Marching on together

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #2787 przez dramez

dziwię się, że Dentona oddałeś. Z niego może być niezły gracz w przyszłości. Kto w ataku teraz? Skoro nie ma Wooda, ANtenucci starszy. Chyba Erwinem nie chce EPL podbić? :)

Denton - może i jest jak piszesz ale przydatność na najbliższe 2-3 sezony praktycznie żadna, a nie byłby to zawodnik zdolny do wywalczenia gry w PL moim zdaniem :)

Co do ataku - to jak pisałem w poście nie ma źle. Duet Bentner lepszy od Wood'a. Dembele z kolei to zawodnik dynamiczny siejący sporo zamieszania. Uzupełniać ich mam zamiar przez Michu którego zakupiłem za free w połowie poprzedniego sezonu to moja wizja na najbliższe tygodnie :) Będe chciał dawać więcej szans Mulhernowi bo się ładnie rozwinął, choć na PL jest jeszcze za słaby. No i w obwodzie jest zawsze jako rezerwa Antenucci/Palladino/Erwin na ten sezon - czyli zawodnicy którzy póki nie marudzą że grają mało mogą być :)
Last edit: 6 lata 8 miesiąc temu by dramez.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2788 przez krzynek
przeraża mnie wizja opierania ataku na Lordzie :), ale ja awansu nie wywalczyłem :).

Denton może i w EPL by nie pograł, ale mogłeś go ograć w młodzieżówce i wypozyczeniach i sprzedać za jakieś przyzwoite pieniądze.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2789 przez dramez

przeraża mnie wizja opierania ataku na Lordzie :)

yyy chyba nie odrobiłem pracy domowej. Lordzie czyli? :-)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2790 przez krzynek
:woohoo:

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2791 przez dramez
No cóż... zapowiada się ciekawy sezon :D

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2809 przez dramez
2016/2017

Po zakończeniu kontraktu ponownie zatrudniłem za namowa Krzynka Tayler'a Denton'a :-)

Z transferów wzmocnienia w pierwszej drużynie:
Na bramce Drągowski
duet Fazio - Shawcross z których jestem bardzo szczęśliwy.
W pomocy na skrzydłach Townsend, N'Zogbia, Tom Caroll w środku
Atak to wcześniej wyśmiewany Bendtner ;-) oraz Dembelele

Do tego paru młodzieńców do rezerw których wypatrzyłem i któzy beda miec szanse stać się b. dobrymi grajkami :)

Przygotowania do sezonu bardzo udane, wyniki więcej niż zadowalające.
Pierwszy prawdziwy sprawdzian to sparing z Borussia Dortmund i ciężko wywalczony remis.

Na inaugurację sezonu przyszło mi zagrać z Arsenalem - wiceliderem z poprzedniego sezonu.
Mecz mimo wyniku w którym zostałem zmiażzony jeśli chodzi o liczbę strzałów na moją bramke. Debiutujacy Dragowski MOM, Bendtner strzela byłemu klubowi 2 bramki (1 z karnego) i w końcówce rezerwowy Caroll zdobywa zwycięzką bramke. Pełen entuzjazm po bardzo słabym i nierównym meczu z mojej strony :-)

Wygrane z Sheffield Wed i Newcastle, a reszta już spotkań mocno w kratkę.

Z kontuzji na dłuższą rozłąkę z futbolem wypada Murphy na 4 miesiące, z krótszych kontuzji Michu, Cook, Antenucci na 3-4 tygodnie.

Po rozegraniu spotkań w sierpniu i wrześniu stwierdzam że brak mi jeszcze jednego klasowego skrzydłowego (Dallas i N'Zogbia mocno przeciętni) oraz klasowego napastnika. Bendtner - wiadomo :-) a Dembelele pozyskany z Fulham jeszcze młodziutki i co najwyżej solidny, ale nie klasowy. Będe się też zastanawiał nad pozyskaniem dobrego defensywnego środkowego pomocnika, ale to na przyszłość gdyż aktualnie wyczyściłem klubową kasę :) Żałuję gdyż z Arsenalu do CSKA Moskwa odszedł bardzo dobry Joel Campbell za śmieszne 4,5mln i nie przypilnowałem by sprowadzić go do siebie :(

Ogólnie po szczęśliwej wygranej z Arsenalem i Newcastle zaczęło mi się grać ciężko i spodziewam się ciężkiej przeprawy w tym sezonie :-) Cały czas nie za bardzo mam czas na grę więc pewnie do końca miesiąca będe rozgrywał jakieś pojedyncze spotkania i chaotycznie to raportował :-)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #2826 przez krzynek
Ja pierwszy sezon skończyłem w środku tabeli. Wood współliderem strzelców razem z Abelem Hernandezem. Cook wybrany zawodnikiem sezonu przez kibiców (zaskoczyło mnie to). Latem opchnąłem Slotha, dostałęm niezłe pieniądze za Bianchiego (500k). Sprzedałem niezadwolonego Doukare. Już dwie próby przejęcia klubu spełzły na niczym także wciąż ciułam się z Cellino. Udało mi się wykupic za małe pieniądze Leonardo Grecco jako zastępstwo dla Slotha. Ponad to za darmo hiszpański skrzydłowy Jaime. Na cały sezon wypozyczeni z Chelsea Loftus-Cheek i Dominic Solanke. W tym sezonie planuje dać więcej pograć Erwinowi i Mulhernowi. Philips też dostanie więcej szans. Coś mi ostatnio Mowatt pyskuje, że che odejśc do AV, ale nie mam zamiaru go puścić.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #2875 przez krzynek
W połowie sezonu Cellino sprzedał klub i nowy właściciel udistepnil mi ok 3,5mln na transfery w stycznbiu. Powoli zbliżam się do deadline day, a na razie łyknałem tylko na loana do końca sezonu z opcją pierwokupu Adomaha z Boro. Na koniec chcę jeszcze rozbić bank na Zacha CLougha albo Josha Velę z Boltonu. W środku pola mam dużą konkurencję, ale Vela to jest talent, który po prostu muszę mieć, zwłaszcza, że po sezonie do Chelsea wróci Loftus-Cheek. Z kolei z przodu zablokowal mi się Wood. Strzela mało (w tym sezonie szaleją skrzydłowi z dallasem na czele) i wobec latniego odejścia Antenucciego i Doukary oraz będącego tylko na wypozyczeniu Dominica Solanke, chciałbym jakiegoś moblinego, technicznego, wszechstronnego napastnika. Jeżeli nie uda mi się z Velą, to chyba spróbuję właśnie z innym Kłusakiem. Na dwóch mnie nie będzie stać.

Generalnie zależy mi na silnym defenswnym pomocniku. Macie jakies pomysły? Leicester zaakceptowało mi ofertę za Alfreda N'Diaye, ale sam zawodnik nie chce się przenosić do championsip. O kogoś takiego mi właśnie chodziło.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #2882 przez dramez
Ja z różnych względów musiałem FMa na razie odstawić, raz że niebezpiecznie dużo czasu mi pochłaniała gra dwa że nazbierało się trochę innych zaległości no i do ludzi trzeba było znowu wyjść :P
Wrócę do wątku za jakiś czas, a w temacie doradzenia solidnego DMC póki co niewiele pomogę =]

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #2905 przez krzynek
skończyłem drugi sezon, dostałem niezłą kase na transfery i coś mi się zjebało z savem i wszystko poszło w pizdu. Zaczynam od początku :D

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #2918 przez dramez
Kurcze myślałem że czas padania sejwów FM ma już dawno za sobą ;-) Szkoda

Czas generowania strony: 0.056 s.